O sympozjum

Szanowni Państwo,

pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych biologią płazów i gadów do wzięcia udziału w Polskim Sympozjum Herpetologicznym. Polskie Sympozjum Herpetologiczne powstało jako rozszerzenie formuły Studenckich Konferencji Herpetologicznych, które odbywały się w latach 2012-2017. Wraz z rozwojem naszych uczestników i chęcią zaproszenia na nasze spotkania pracowników naukowych oraz pozostałych herpetologów (nie będących studentami i doktorantami), pojawiła się koncepcja ogólnokrajowego sympozjum, w którym będą mogli wziąć udział zarówno młodzi, dopiero zaczynający swoją karierę, jak i ci bardziej doświadczeni herpetolodzy. Wierzymy, że dzięki temu konferencja zyska na wartości i pozwoli wszystkim zainteresowanym na wymianę doświadczeń naukowych oraz dalszy rozwój. Pierwsza edycja Sympozjum odbyła się we Wrocławiu w grudniu 2018 roku.

W trakcie obrad staramy się zaproponować Państwu warsztaty i szkolenia, uatrakcyjniające wydarzenie. Planowana tematyka wystąpień rozciąga się od ekologii, ochrony, anatomii i fizjologii po genetykę czy ewolucję płazów i gadów.

Zachęcamy do śledzenia profilu Sympozjum na Facebooku oraz zapisania się do newslettera, aby być na bieżąco z wszelkimi aktualnościami.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mailowy:

kontakt@sympozjumherpetologiczne.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału – do zobaczenia we Wrocławiu!

Organizatorzy

Towarzystwo Herpetologiczne NATRIX